Wakacje 2024 w Muzeum COP

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na kreatywne spędzenie czasu, zapraszamy do Muzeum COP!

Mamy dla Was nową ofertę wakacyjną dla grup zorganizowanych w Muzeum COP! Z przyjemnością ogłaszamy dwie opcje warsztatów architektonicznych na lipiec i sierpień:

Glinka i trylinka – odkryj w sobie artystę i poznaj radość tworzenia z gliny! To idealna okazja, by dać upust swojej kreatywności i stworzyć wyjątkowe dzieła sztuki.

Budujemy Stalową Wolę – wykonaj własny model budynku i wspólnie z innymi uczestnikami zbuduj makietę miasta! Razem możemy odtworzyć historyczne centrum Stalowej Woli w formie makiety i poznać tajemnice urbanistyki.

Aby zarezerwować miejsce, zadzwoń pod numer 15 823 50 37 lub 453 676 082